صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده استان ها 


  چاپ        ارسال به دوست

هرمزگان

بازدید بازرس کل استان هرمزگان از جزیره هرمز و دیدار با مردم

بازدید بازرس کل استان هرمزگان از جزیره هرمز و دیدار با مردم
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان هرمزگان، رضا مختاری به همراه مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس و هیئتی از مسئولین امر از اراضی واگذارشده جهت طرح‌های پرورش ماهی و میگو و معدن خاک سرخ در جزیره هرمز بازدید کردند.
رضا مختاری بازرس کل استان هرمزگان هدف بازدید از اراضی موصوف را بررسی، نظارت دقیق‌تر و رسیدگی به درخواست‌های مردمی مبنی بر جلوگیری از واگذاری اراضی سواحل بکر و گردشگری در راستای رفع نگرانی‌های مردمی عنوان کرد.
در این بازدید که در پی گزارش‌ها و اخبار واصله مردمی و ابراز نگرانی‌ها از واگذاری اراضی سواحل بکر جزیره جهت پرورش میگو و طرح صادرات خاک رنگی در جزیره هرمز و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر لزوم رسیدگی ویژه به مطالبات مردم جزیره هرمز انجام شد، پس از بررسی و بازدید میدانی از اراضی واگذارشده، بازرس کل استان هرمزگان ضمن حضور در مسجد جامع به‌صورت چهره به چهره با مردم شهیدپرور جزیره هرمز ملاقات و ضمن استماع دغدغه‌ها و مشکلات شهروندان دستورات لازم جهت رفع مشکلات و پیگیری مطالبات آنان صادر کرد.
در حاشیه این دیدار مردمی بازرس کل استان اظهار داشت: دغدغه‌‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری نیز به‌حق بوده و مورد مطالبه دستگاه قضایی و مورد تأیید و تأکید ما نیز هست اما باید در این خصوص تصمیمات جامع و کارشناسی شده و در چارچوب مقررات باشد.
وی تصریح کرد: نباید امنیت سرمایه‌گذاری و اعتماد عمومی در تقابل یکدیگر باشند و لازم است شفافیت در اظهارنظرها و ایده‌های کارشناسی وجود داشته باشد.


١٣:٥٤ - شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٤٣٠٦    /    تعداد نمایش : ٨٦٥شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است