صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده استان ها 


  چاپ        ارسال به دوست

سمنان

حضور استاندار سمنان در بازرسی کل استان سمنان به مناسبت هفته قوه قضائیه

 حضور استاندار سمنان در بازرسی کل استان سمنان به مناسبت هفته قوه قضائیه
 

 

 

به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان سمنان، علیرضا آشناگر استاندار استان سمنان به همراه جمعی از معاونین خود در بازرسی کل استان حضور یافت و با حجت‌الاسلام‌والمسلمین فتوحی بازرس کل استان و معاونین دیدار و گفت‌وگو کرد.
در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین فتوحی، ضمن عرض خیرمقدم به استاندار و هیأت همراه، با اشاره به آغاز هفته قوه قضائیه و بیان مواردی در این خصوص، به مأموریت‌های قانونی سازمان بازرسی کل کشور مطابق با اصل 174 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اشاره کرد و به تشریح اقدامات صورت گرفته توسط کارشناسان و بازرسان این بازرسی کل در پیشگیری و مقابله با فساد و رسیدگی به سوء جریانات و شکایات و اعلامات دریافتی از شهروندان پرداخت.
در ادامه علیرضا آشناگر استاندار سمنان پس از استماع سخنان بازرس کل استان سمنان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: مدیران در صورت علم داشتن به اینکه باید در خصوص اقدامات خود پاسخگو باشند، قطعاً دقت بیشتر و عملکرد مطلوب‌تری خواهند داشت.
استاندار سمنان با بیان این‌که متأسفانه پایین آمدن قدرت ریسک و تصمیم‌گیری، یکی از نواقص مدیران را به خود اختصاص داده است، گفت: مجموعه بازرسی استان با رویه مساعدت و همراهی هرچه بیشتر با دستگاه‌های اجرایی، می‌تواند در افزایش قدرت ریسک‌پذیری مدیران و اتخاذ تصمیمات مؤثر و سازنده برای استان، نقش تعیین‌کننده‌ای را ایفا می‌کند.


١٨:٢٠ - دوشنبه ١٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٣٨٩٦    /    تعداد نمایش : ١٣٥٩شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است