بازرسی کل استان کرمان
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان کرمان  


  چاپ        ارسال به دوست

کرمان/ بازرس کل استان در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر کرمان:

بازرسی استان همیار شورای اسلامی در ارائه خدمت مطلوب به مردم خواهد بود

 

 

بازرس کل استان در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر کرمان:
بازرسی استان همیار شورای اسلامی در ارائه خدمت مطلوب به مردم خواهد بود

به مناسبت نهم اردیبهشت، روز شوراهای اسلامی شهر و روستا، جلسه‌ای با حضور بازرس کل استان کرمان، اعضای شورای اسلامی شهر کرمان به همراه شهردار، معاونین و روسای مناطق شهرداری در سالن اجتماعات بازرسی کل استان برگزار شد.
در ابتدا این جلسه فرشاد، رئیس شورای اسلامی شهر کرمان ضمن تشکر از اقدامات و نظارت بازرسی کل استان به تشریح اهم فعالیت چندماهه و مصوبات شورا پرداخت.
در ادامه آقایان چناریان و خدادادی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمان به ارائه دیدگاه‌های خود پرداختند و نسبت به نظارت‌های انجام‌شده ابراز خرسندی نمودند و در مواردی هم تقاضای رسیدگی به چندین مورد خاص و ارائه گزارش شدند.
در این جلسه شهردار کرمان و معاونین اداری و مالی و شهرسازی به مشکلات پیش روی شهرداری اشاره و تقاضای همیاری و همکاری از سوی بازرسی استان کرمان داشتند.
در ادامه احمد آبیار، بازرس کل استان کرمان به اصول قانون اساسی مرتبط با شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و به بحث نظارت شوراها بر عملکرد شهرداری‌ها طبق ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور پرداخت.
بازرس کل استان تأکید کرد: طبق قانون مزبور شوراها حق ندارند در عزل و نصب کارکنان شهرداری‌ها و یا در کارهای اجرایی شهرداری‌ها دخالت نمایند.
وی به مصوبات شورای اقتصاد مقاومتی و اجرای سامانه سیماک اشاره و عنوان کرد که بازرسی استان همیار شورای اسلامی در ارائه خدمت مطلوب به مردم خواهد بود.

 


١٠:٣٢ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٣١٢٢    /    تعداد نمایش : ٥٨١٠شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است