بازرسی کل استان اصفهان
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان اصفهان  


  چاپ        ارسال به دوست

بازرس‌کل استان اصفهان:

ریشه تمامی تخلفات عدم نظارت بهنگام و به‌موقع ناظران دستگاه‌ها می‌باشد

بازرس‌کل استان اصفهان در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار گفت: ریشه تمامی تخلفات عدم نظارت بهنگام و به‌موقع ناظران دستگاه‌ها می‌باشد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمودآبادی در این جلسه که با حضور جمعی از مدیران و مسئولین دستگاه‌ها، ائمه جمعه شهرهای تابعه و همچنین نماینده شهرستان برخوار در مجلس شورای اسلامی تشکیل شد ضمن اشاره به جایگاه سازمان بازرسی کل کشور و وظایف آن به تشریح نقش مدیران در نظارت به هنگام و همچنین جلوگیری از تخلفات در ادارات پرداخت.

رئیس منطقه6 سازمان بازرسی بر امانت بودن مسئولیت‌ها نزد مدیران و مسئولین تأکید کرد و گفت: یکی از الویت‌های بازرسی در جهت گسترش نظارت به هنگام و تعمیم نظارت همگانی استفاده از بازرسان افتخاری می‌باشد و از ائمه جمعه شهرستان و همچنین فرماندار درخواست نمود تا افراد با تجربه و متخصص را در راستای جذب بازرسان افتخاری معرفی نمایند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمودآبادی ضعف نظارت درونی ادارات را باعث افزایش بار مالی بر نظام دانست و افزود: باید اعتماد بین دستگاه‌های نظارتی و دستگاه‌های اجرایی باشد و مدیران نباید اعمال نظارت دستگاه‌های نظارتی را مچ‌گیری تلقی کنند.

بازرس‌کل اداره بازرسی اصفهان با بیان اینکه مدیران سرمایه‌های ملی هستند تأکید کرد: اداره کل بازرسی به‌عنوان یک راهنما و مشاور در خدمت تمامی مدیران و مسئولین می‌باشد.

در پایان جلسه حاجی نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از سخنان محمودآبادی اظهار داشت: "سازمان بازرسی مشوق ما در بازرسی‌ها می‌باشد"

رئیس منطقه6 سازمان بازرسی پس از جلسه با حضور در دادگستری در جریان مشکلات منطقه  توسط رییس دادگستری و دادستان شهرستان قرار گرفت.

 وی خاطرنشان کرد: اداره بازرسی با رویکرد جدید مدیریت سعی بر رفع مشکلات آن منطقه دارد.

 بازرس‌کل استان همچنین با حضور در دفتر امام‌جمعه ضمن ارائه عملکردی از اداره کل بازرسی به بررسی مشکلات بیان‌شده توسط امام‌جمعه شهرستان پرداخت.


١٧:٣٠ - يکشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٢٤    /    تعداد نمایش : ١٠٤٩٤شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است