صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از روستای سیل‌زده «آبمال» و پل تخریب‌شده «سنگتاب» در استان مازندران

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از روستای سیل‌زده «آبمال» و پل تخریب‌شده «سنگتاب» در استان مازندران
 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور قاضی ناصر سراج در ادامه سفر به مناطق سیل‌زده استان مازندران از روستای آبمال و پل فروریخته سنگتاب در شهرستان قائم‌شهر بازدید به عمل آورد.
قاضی سراج به همراه رئیس کل دادگستری استان مازندران از منازل برخی مردم سیل‌زده در روستای آبمال ساری بازدید کرد و آنان از مشکلات خود گفتند که بخشدار منطقه نیز توضیحاتی ارائه کرد و بخشدار در حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور و رئیس کل دادگستری استان مازندران متعهد شد جهت جلوگیری از وقوع دوباره این اتفاق در روستا با هماهنگی مراجع قضایی اصلاحاتی از جمله طرح شکایت نسبت به متعرضین به حریم رودخانه تجن و نیز حفر کانال هدایت آب به سمت رودخانه و مسائلی از این دست اقدام کند.
رئیس کل دادگستری استان نیز ضمن اعلام آمادگی کامل دادگستری و دادستانی با انجام هرگونه کمک قانونی به سیل‌زدگان ابراز امیدواری کرد معضل پیش‌آمده با همفکری و همکاری کلیه مدیران اجرایی در اسرع وقت برطرف گردد.
در جریان بازدید از پل تخریب‌شده سنگتاب نیز، فرماندار و یکی از اعضای شورای شهر قائم‌شهر با اشاره به رعایت نکردن حریم رودخانه، توضیحاتی در مورد علت تخریب این پل ارائه کردند که در ادامه قاضی سراج طی دستوری به بازرس‌کل استان مازندران به وی مأموریت داد تخریب این پل را به صورت یک پرونده ویژه بررسی نمایند و گزارش آن را به مرکز ارسال کنند.


١٩:١٦ - يکشنبه ٤ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٣٦٤٢    /    تعداد نمایش : ١٥٧٢







شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است