صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده استان ها 


  چاپ        ارسال به دوست

اردبیل

حضور رییس کل دادگستری استان و دادستان اردبیل در نشست بازرسان و کارشناسان بازرسی کل استان اردبیل به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بازرسی کل کشور

حضور رییس کل دادگستری استان و دادستان اردبیل در نشست بازرسان و کارشناسان بازرسی کل استان اردبیل به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بازرسی کل کشور
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان اردبیل، نشست تخصصی بازرسان و کارشناسان بازرسی کل استان با حضور ناصر عتباتی رئیس‌کل دادگستری استان به همراه سیدعبدالله طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل برگزار شد.
کاظمی الموتی بازرس کل استان اردبیل در این نشست با اشاره به رسالت سازمان بازرسی کل کشور و تشریح اهم اقدامات اثربخش این بازرسی کل در سال جاری، خواستار تعامل و هم‌افزایی بیش‌ازپیش میان بازرسی کل استان و تشکیلات قضایی استان شد.
در ادامه عتباتی رییس کل دادگستری استان و طباطبایی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل ضمن بیان نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت‌های مؤثر بازرسی کل استان اردبیل، بر لزوم ارتباط تنگاتنگ این بازرسی کل با تشکیلات قضائی استان و برگزاری نشست‌های تخصصی و آسیب‌شناسی میان بازرسان و قضات دادگستری کل استان تأکید کردند.
در پایان این نشست، رئیس‌کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب اردبیل ضمن بازدید از محل کار بازرسان و کارشناسان در جریان فعالیت بخش‌های مختلف از جمله واحد رسیدگی به شکایات و اعلامات بازرسی کل استان اردبیل قرار گرفتند.


١٧:٢٤ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٤١٣٨    /    تعداد نمایش : ١٢٥٩شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
 تعیین شعبه ویژه رسیدگی به گزارش‌ها و پرونده‌های ارسالی از بازرسی کل استان در دادگستری اردبیل (خبر)
 نظارت و بازدید میدانی کارگروه تخصصی خرید تضمینی گندم، آرد و نان شورای دستگاه‌های نظارتی استان اردبیل از فرآیند تولید، پخت و عرضه نان (خبر)
 بازدید بازرس کل استان اردبیل از سدهای مخزنی در حال احداث استان (خبر)
 بازرس کل استان اردبیل: آشنایی نداشتن ذی‌حسابان با قوانین و مقررات مبنای وقوع تخلفات و سوء جریانات در دستگاه‌های اجرایی است (خبر)
 دادستان‌ها برای دفاع از گزارش‌های بازرسی کل استان در دادگاه‌ها حضور داشته باشند (خبر)
 مدیران متخلف نه تنها باید از سازمان بازرسی بترسند، بلکه باید وحشت داشته باشند (خبر)
 آیین تودیع و معارفه بازرس کل استان اردبیل برگزار شد (خبر)
 بازرس کل استان اردبیل: مسایل و مشکلات استان بدون ملاحظه و حاشیه مطرح و بررسی شود (خبر)
 بازرس کل اردبیل: دستگاه‌های متولی امر در خرید تضمینی گندم مانع از تضییع حقوق کشاورزان شوند (خبر)
 ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها سازمان بازرسی را یاری کنند (خبر)
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است