صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

حجت الاسلام درویشیان در دیدار تولیدکنندگان قطعات خودرو:

سازمان بازرسی در راستای حمایت از تولید و تولیدکنندگان، از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، حجت الاسلام والمسلمین حسن درویشیان در دیدار تعدادی از تولیدکنندگان قطعات خودرو، یکی از رویکردهای جدی و مداوم قوه قضاییه و به تبع آن سازمان بازرسی کل کشور را حمایت از سرمایه‌گذاری، تولید و کارآفرینی خواند و با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: نگاهی به نام‌گذاری 10 سال اخیر نشان از دغدغه رهبر معظم انقلاب درخصوص مباحث اقتصادی دارد و بحث حمایت از تولید نیز هوشمندی ایشان در مقابله با تروریسم اقتصادی دشمنان را می‌رساند.

وی تحریم‌ها را در عین سختی‌هایی که در حوزه معیشتی برای مردم ایجاد کرده، یک فرصت در حوزه تولید و خودکفایی دانست و گفت: باید از این فرصت به وجود آمده به درستی استفاده کنیم و در راستای اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به عدم وجود سند چشم‌انداز در صنعت خودروسازی و قطعه‌سازی، تصریح کرد: در این حوزه باید یک سند بالادستی با برنامه جامع اجرایی و همراه با زمان‌بندی تدوین شده و وظیفه همه دستگاه‌ها در این خصوص معین شود تا اگر دستگاهی به وظیفه خود عمل نکرد، بتوان از آن توضیح خواست.

درویشیان با تاکید بر اینکه نباید دور زدن تحریم بهانه‌ای برای ارتکاب فساد و تخلف باشد، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت خاصی که با آن روبرو هستیم، رهبر معظم انقلاب در یک تدبیر بی‌سابقه دستور تشکیل شورای عالی هماهنگی اقتصادی سرا قوا را صادر کردند و اکثر مصوبات آن را تایید می‌کنند.

وی با بیان اینکه سازمان بازرسی از هیچ کمکی در راستای کمک به تولید و تولیدکنندگان دریغ نخواهد کرد،گفت: موارد مصداقی و مستند کوتاهی دستگاه‌ها را به سازمان بازرسی اعلام کنید تا پیگیری شود.

در ابتدای این دیدار نیز چندین نفر از تولیدکنندگان قطعات خودرو، به بیان مشکلات این حوزه پرداختند.

 

 


١٦:٠٨ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٤١٧٧    /    تعداد نمایش : ١٤٦٦شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است