صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده 


  چاپ        ارسال به دوست

پيام نوروزی رییس سازمان بازرسی کل کشور در سال ۱۳۹۷

پيام نوروزي رياست محترم سازمان بازرسي کل کشور
 

 

 

 

 

 

 

 

 


به نام خداوند گرداننده دل‌‌ها
 


همکاران محترم سازمان بازرسی کل کشور
الطاف الهي بار ديگر شامل حال اين‌جانب گرديد تا به يُمن نو شدن جهان در سالي جديد، تبريکات خويش را به اين مناسبت، تقديم نمايم و از درگاه ايزد منّان، سلامت و بهروزي شما و خانواده‌‌هاي محترم را در ظلّ توجهات حضرت ولي‌‌عصر (عج) مسئلت دارم.
سالي که آخرين اوراق تقويم آن را ورق مي‌‌زنيم، با تمام حوادث کوچک و بزرگ و شيرين يا ناخوشايند، برگي ديگر بر صفحات تجربه کاري و سازماني ما افزود. در اين صفحه تجربه‌شده، آموختيم که نتيجه فعاليت‌‌ها با پشتوانه‌‌اي از صداقت، ايمان، نظم، دانش، دلسوزي و درستکاري، چيزي فراتر از حدّ تصور خواهد بود و عمل ساده‌‌انگارانه، کم‌دقت، بي‌‌اخلاص و با هدف رفع تکاليف و نه ناظر به نتايج در کار، حاصلي کم‌بها از پي خواهد آورد که سازمان‌‌ها را به وجود آن، نياز چنداني نيست.
خداوند منّان را شاکرم که افتخار خدمت در کنار همکاراني مؤمن، صادق و پرکار را نصيب اين‌جانب فرمود و بسيار اميد دارم که اين روند جهادگونه در فعاليت‌‌هاي سازماني و در مسير اقتصاد مقاومتي در سال جديد و در ادامه فعاليت‌‌هاي نظارتي بر حسن جريان امور در دو حوزه پراهميت توليد و اشتغال که از سوي مقام معظم رهبري به‌عنوان شعار سال برگزيده شده بودند، پرشتاب‌تر از گذشته ادامه يابد و در پايان سال، سازمان، سرافراز از مبارزه با فساد، مفتخر به انجام فعاليت‌‌هايي اثربخش باشد و به‌عنوان الگويي از فعاليت‌‌هاي پرنشاط و هدفمند مطرح گردد. موفقيت، جز از راه تلاشي عالمانه در مسيري صحيح به دست نمي‌‌آيد و دستيابي به آن‌‌، با عزمي جمعي امکان‌‌پذير است.
بار ديگر فرارسيدن ايام نوروز را تهنيت گفته و توفيق همگان در خدمت به اسلام عزيز، جمهوري اسلامي و تحقق منويات مقام معظم رهبري را خواستارم.

ناصر سراج


١٠:٠٠ - دوشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٨٨٧    /    تعداد نمایش : ٨٢٥٥شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است