صفحه اصلی > اخبار > اخبار برگزیده استان ها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازرس کل گیلان:

در سال جاری نظارت سازمان بر دستگاه‌های مسئول در ساماندهی رودخانه‌ها و اجرای طرح‌های آبخیزداری مضاعف خواهد بود

بازرس کل گیلان:
در سال جاری نظارت سازمان بر دستگاه‌های مسئول در ساماندهی رودخانه‌ها و اجرای طرح‌های آبخیزداری مضاعف خواهد بود

در اولین روز کاری سال جدید طی مراسمی در بازرسی کل استان گیلان 7 هیأت بازرسی به دستگاه‌های اجرایی اعزام شدند.
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان گیلان، در این مراسم که پس از قرائت زیارت عاشورا برگزار شد سیف اله مسرور بازرس کل استان خطاب به اعضای هیئت‌های بازرسی گفت: کار بازرسی و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی کار مقدس و شریفی است و اگر ما به وظیفه خود به‌درستی عمل کنیم و به‌موقع هشدارهای لازم را به دستگاه‌ها اعلام نماییم و مسئولین نیز هشدارهای بازرسی را جدّی بگیرند، قطعاً بخش عمده‌ای از آسیب‌های نـاشی از وقـایع طبیعی کاهش‌یافته و زیان‌های وارده به حداقل می‌رسد.
وی خطاب به بازرسان افزود: در انجام بازرسی‌ها خدا را ناظر بر اعمال و رفتار خود دانسته و انصاف و عدالت را مدّنظر داشته باشید.
بازرس کل گیلان در ادامه خاطرنشان کرد: در مقابله با فساد جدّی و مصمم و بی‌امان باشید و در مبارزه با فساد پاهای شما نلرزد و در این راه لازم نیست از کسی اجازه بگیریم و ملاک ما قانون است.
مسرور اولویت‌های کاری سال 1398 را علاوه به نظارت بر دستگاه‌های متولی، امر حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملّی، نظارت جدی به ساماندهی و لایروبی رودخانه‌ها و مسئله مهم آبخیزداری دانست و گفت: با توجه به حوادث اخیر از آنجا که استان گیلان در معرض سیلاب قرار دارد، نظارت ما بر دستگاه‌هایی که وظیفه لایروبی و ساماندهی رودخانه‌ها و اجرای طرح‌های آبخیزداری را بر عهده دارند مضاعف خواهد بود.
در انتهای این مراسم با حضور بازرس کل گیلان و معاون نظارت و بازرسی همکاران بازرسی ضمن عبور از زیر کلام ا... مجید به محیط‌های بازرسی اعزام شدند.


١٤:٤٣ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ٣٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٩١٦شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است