صفحه اصلی > اخبار > اخبار استان‌ها 


  چاپ        ارسال به دوست

هرمزگان

دیدار بازرس کل استان هرمزگان با نماینده ولی‌فقیه در استان

دیدار بازرس کل استان هرمزگان با نماینده ولی‌فقیه در استان
بازرس کل استان هرمزگان با امام‌جمعه بندرعباس و نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان هرمزگان، رضا مختاری بازرس کل استان هرمزگان به همراه معاون، سربازرسان و جمعی از کارکنان ستادی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی زاده نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس دیدار و گفت‌وگو کرد.
بازرس کل استان هرمزگان در این دیدار ضمن تشکر از زحمات آیت‌الله نعیم‌آبادی امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه سابق در بندرعباس طی سال‌ها خدمت صادقانه در این استان، انتصاب حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی زاده را تبریک گفت.
رضا مختاری در این دیدار ضمن تشریح وظایف قانونی سازمان بازرسی و تأکید بر جایگاه و نقش ویژه ائمه جمعه و نمایندگان ولی‌فقیه در استان‌ها و همچنین با اشاره به سوابق، خدمات و ابعاد علمی، حوزوی و شناختی حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی زاده ‌گفت: با توجه به وظایف سخت و خطیر سازمان بازرسی و در دوره‌ای که مطالبه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و ریاست معزز قوه قضائیه بحث مبارزه با فساد است، از شما می‌خواهیم تا سازمان بازرسی را در انجام این امر خطیر یاری نمایید.
وی در ادامه با اعلام این مطلب که اولویت سازمان بازرسی پیشگیری از وقوع فساد است، تصریح کرد: در دستگاه‌های اجرایی افرادی که در مسیر انحراف و سوء جریان هستند نباید احساس امنیت کنند و بدانند با آن‌ها هیچ مماشاتی نخواهد شد و به اشد وجه ممکن برخورد خواهد شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی زاده نیز در این دیدار با اشاره به اینکه سازمان بازرسی یکی از مهم‌ترین دستگاه‌های نظارتی است، گفت: کاری که سازمان بازرسی انجام می‌دهد در راستای تأمین رضایتمندی و اعتماد مردم است که کار خیلی فاخر، بزرگ و ارزشمندی است و این یک مسئله‌ای است که در آینده می‌تواند ان‌شاءالله نظام را در برابر آفات که مهم‌ترین آفت آن فساد اداری و مالی است واکسینه نماید.
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: آنچه ما معتقدیم اعتقاد و اعتماد مردم را به نظام جمهوری اسلامی بیشتر می‌کند مبارزه با فساد است و این خیلی ارزشمند است؛ چرا که هر مقداری که میزان جرایم سازمانی در جامعه ما کاهش پیدا کند به همان اندازه، میزان رضایتمندی مردم افزایش پیدا می‌کند.
وی در پایان گفت: بنده هم بیش از گذشته وظیفه خودم می‌دانم از سازمان بازرسی که مهم‌ترین دستگاه نظارتی است حمایت کنم، در کنار شما هستم و خود را عضوی از مجموعه شما می‌دانم، ان‌شاءالله به یاری خداوند متعال و با جدیت و با پشتوانه شما در راستای تحقق اهداف مدنظر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در گام دوم انقلاب پیش برویم.


١٦:٥٥ - شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٩٩٧    /    تعداد نمایش : ١١٢٧شعار سال ۱۳۹۹: جهش تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است