صفحه اصلی > اخبار > اخبار استان‌ها 


  چاپ        ارسال به دوست

فارس/ آیت‌الله سیدعلی‌اصغر دستغیب در دیدار بازرس کل استان فارس:

بازرسی دقیق باعث می‌شود در تشکیلات نظام خللی وارد نشود

آیت‌الله سیدعلی‌اصغر دستغیب در دیدار بازرس کل استان فارس:
بازرسی دقیق باعث می‌شود در تشکیلات نظام خللی وارد نشود


به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان فارس، رئیس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان فارس به همراه جمعی از بازرسان این اداره کل با آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) دیدار کردند.
آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب در این دیدار با بیان اینکه ما باید ممنون باشیم که جمعی برای پیشگیری از تخلفات تلاش می‌کنند، اظهار داشت: اگر یک بازرسی دقیق داشته باشیم، خللی در تشکیلات نظام جمهوری اسلامی وارد نخواهد شد.
 عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به جایگاه قانونی سازمان بازرسی کل کشور در قانون اساسی، یادآور شد: وظیفه دستگاه‌های نظارتی بالأخص سازمان بازرسی، قانون‌مداری و عدالت‌گستری است و اگر این مقوله به جد و با وجهه الهی دنبال شود، بسیاری از مشکلات موجود در جامعه که موجبات بعضی از سوء تفاهمات و اختلافات را فراهم آورده، برطرف می‌شود.
تولیت آستان مقدس حضرت شاه‌چراغ(ع) ضمن تأکید بر لزوم اجرای قانون در همه حال خاطرنشان کرد: اگر بنا باشد قانون اجرا شود باید بدون تبعیض اجرا شود و اینجاست که وظیفه سازمان بازرسی مهم جلوه می‌نماید.
آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب با مثمر ثمر خواندن اقدامات سازمان بازرسی ابراز امیدواری نمود با اقدامات این سازمان، مردم بیش‌ازپیش اطمینان داشته باشند و احساس کنند که نهادها و دستگاه‌ها تحت بازرسی قرار می‌گیرند و اعتماد آن‌ها نسبت به سازمان‌ها و مسئولین نیز بیشتر شود.
وی آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) را نیز از اجرای قانون استثناء ندانست و اظهار داشت: باکمال میل حاضر به همکاری با سازمان بازرسی بوده و به بهانه اینکه سومین حرم اهل‌بیت است نمی‌توان اگر نقطه‌ضعفی وجود دارد، نادیده گرفت.
در ابتدای جلسه رئیس منطقه 3 سازمان بازرسی کل کشور و بازرس کل استان فارس نیز ضمن ابراز خرسندی از وجود بقاع متبرکه در فارس بالأخص بقعه مطهر حضرت شاه‌چراغ(ع)، خلاصه‌ای از اقدامات و برنامه‌های بازرسی کل استان فارس از ابتدای سال 1396 تاکنون را به سمع و نظر تولیت آستان مقدس حضرت شاه‌چراغ(ع) رساند.

 


١٨:١٥ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٢٦عید سعید فطر مبارک باد
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است