صفحه اصلی > اخبار > اخبار استان‌ها 


  چاپ        ارسال به دوست

کردستان

برگزاری جلسه هم‌اندیشی بازرس کل استان کردستان با ذی‌حسابان و مدیران مالی دستگاه‌های اجرایی استان

برگزاری جلسه هم‌اندیشی بازرس کل استان کردستان با ذی‌حسابان و مدیران مالی دستگاه‌های اجرایی استان

 

 

 

 

جلسه هم‌اندیشی بازرس کل استان کردستان با ذی‌حسابان و مدیران مالی دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان کردستان، محمودرضا مهرورز بازرس کل استان کردستان در این جلسه که در اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان کردستان برگزار شد، پیاده کردن حداکثری انضباط مالی در دستگاه‌های اجرایی را از اهداف مشترک سازمان بازرسی و ذی‌حسابان و مدیران مالی دانست و با اشاره به تعدد دستگاه‌های تحت نظارت بازرسی کل استان؛ از آمادگی این مرجع برای تعامل و استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت و توان تخصصی ذی‌حسابان خبر داد.
بازرس کل استان کردستان با اشاره به حجم بالا و بعضاً متناقض قوانین و مقررات در کشور، لزوم شفاف‌سازی و تبیین وظایف کارمندان، از بین بردن سستی‌ها و ارتقای قانون مداری مدیران، افزایش بازدهی و حرکت در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی مورد تأکید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را از دیگر بسترهای مشترک کاری بازرسی کل استان و متخصصان حوزه مالی دانست.
مهرورز در ادامه دلایل عمده فساد را ضعف مؤلفه‌هایی چون تقوا، تعلق‌خاطر کاری و تعهد سازمانی، فرهنگ قانون مداری و نظارت‌پذیری کارکنان و مدیران برشمرد که مبارزه جدی با آن رسالت ذاتی دستگاه‌های نظارتی است.
در پایان این جلسه، ذی‌حسابان و مدیران مالی دستگاه‌ها نظرات، مشکلات و نارسایی‌های حوزه‌های دستگاه‌های ذی‌ربط را مطرح و تصمیمات مقتضی جهت همکاری و تقویت نظارت‌های مالی در سطح استان اتخاذ گردید.


 


١٣:١٦ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٨١    /    تعداد نمایش : ١٨١٢عید سعید فطر مبارک باد
گزارش تصویری
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است