صفحه اصلی > اخبار > اخبار و رویدادهای بین الملل 


  چاپ        ارسال به دوست

پاسخ رییس جدید کمیسیون ملی نظارت جمهوری خلق چین به پیام تبریک قاضی سراج:

مشتاق همکاری با سازمان بازرسی ایران و تحکیم مراودات عملی در زمینه‌های نظارت و مبارزه با فساد هستیمپاخ رییس جدید کمیسیون ملی نظارت جمهوری خلق چین به پیام تبریک قاضی سراج:
مشتاق همکاری با سازمان بازرسی ایران و تحکیم مراودات عملی در زمینه های نظارت و مبارزه با فساد هستیم

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، قاضی ناصر سراج طی نامه‌ای خطاب به آقای یانگ ژیائودو انتصاب وی به عنوان رئیس کمیسیون ملی نظارت جمهوری خلق چین را تبریک گفت و آرزوی موفقیت کرد.
رییس سازمان بازرسی کل کشور همچنین ابراز امیدواری کرد روابط آمبودزمان‌های دو کشور طبق یادداشت تفاهم همکاری مشترک امضا شده ادامه یافته و روز افزون شود.
آقای یانگ ژیائودو نیز در پاسخ طی نامه‌ای از قاضی سراج تشکر نموده و ضمن اشاره به روابط تاریخی و راهبردی دو کشور، بر استمرار همکاری سازمان بازرسی کل کشور جمهوری اسلامی ایران و کمیسیون ملی نظارت جمهوری خلق چین بر اساس یادداشت تفاهم همکاری مشترک امضا شده توسط طرفین تأکید کرده است.
رئیس کمیسیون ملی نظارت جمهوری خلق چین در ادامه با بیان اینکه این دستگاه اهمیت ویژه‌ای برای روابط دوستانه با سازمان بازرسی کل کشور قائل است، تصریح کرده: ما مشتاق همکاری با شما و استمرار و تحکیم مراودات عملی در زمینه‌های نظارت و مبارزه با فساد هستیم.

 


١٨:٢٨ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٣٤٨٠    /    تعداد نمایش : ١٤٥٣عید سعید فطر مبارک باد
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است