سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1401/08/16 - 11:16
  • تعداد بازدید خبر : 1472
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بازرسی کل استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت؛

نشست بازرس‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد با پلیس امنیت اقتصادی

نشست تعاملی بازرسی‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد با پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی کل استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدمهدی صالحی در این نشست گفت:  در راستای وظایف محوله قانونی در امر مبارزه با فساد با همکاری پلیس امنیت اقتصادی می‌توانیم موفقیت‌های خوبی جهت کاهش فساد داشته باشیم.

صالحی افزود: ضابطان قضایی می‌توانند با همکاری با سازمان بازرسی زمینه ساز رونق اقتصادی و مقابله با فساد باشند که این امر نیازمند آن است آموزش‌های لازم به لحاظ ماهیت حقوقی برخی جرایم از جمله، اختلاس، ارتشاء، جعل و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی را دیده باشند.

صالحی بیان کرد: ناکارآمدی و سوء مدیریت‌هایی در حوزه اقتصادی وجود دارد که باید با اخلاص و کار جهادی و دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم اقتصادی پایدار و شکوفا در تراز انقلاب اسلامی محقق سازیم.

وی یادآور شد: یکی از آسیب‌هایی که کشور را در حوزه اقتصادی و معیشت مردم تهدید می‌کند قاچاق کالا و ارز بوده که پلیس امنیت اقتصادی می‌تواند نقش موثری در جهت کاهش قاچاق کالا و ارز داشته باشد.

برپایه این خبر؛ بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون نظارت و بازرسی، سربازرس گروه اقتصادی و زیر بنایی، رئیس پلیس امنیت اقتصادی و همکاران با هدف افزایش تعامل و همکاری در حوزه اقتصادی و مبارزه با فساد و همچنین رونق تولید داخلی و توسعه اشتغال جوانان در بازرسی‌کل استان برگزار گردید.

انتهای پیام//

کلمات کلیدی
فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی