سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1402/03/02 - 10:16
  • تعداد بازدید خبر : 107
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار چهره به چهره بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد با مردم

دومین جلسه دیدار چهره به چهره بازرس کل استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری در راستای تکریم ارباب‌رجوع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی کل استان کهگیلویه و بویراحمد، بازرس‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این دیدار گفت: در راستای تحقق دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور و همچنین جهت تقویت و افزایش ارتباط بازرسی‌های‌کل با مردم و تکریم ارباب‌رجوع دومین جلسه دیدار مردمی در سال جاری برگزار شد.

محمدمهدی صالحی اظهار کرد: عمده مباحث مطرح شده از سوی مردم در این ملاقات چهره به چهره در حوزه‌های نفت و گاز، منابع طبیعی، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری و ورزش و جوانان و سایر دستگاه‌های اجرایی بود که دستورات لازم در خصوص رسیدگی به موارد مطرح شده از سوی ملاقات کنندگان به صورت مکتوب صادر شد.

 وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین وظایف مسئولین ایجاد ارتباطات دوسویه مردمی است، خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی هم باید با برگزاری ملاقات‌های مردمی برای پاسخگویی و ارتباط هر چه بیشتر با مردم شریف استان و گره‌گشایی از مشکلات آنها نهایت تلاش خود را بکار گیرند.

بر پایه این خبر؛ دیدار مردمی با بازرس‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد هر هفته روز دوشنبه در بازرسی‌کل استان برگزار می‌شود و مردم می‌توانند بی‌واسطه مسائل و مشکلات خود را با بازرس کل استان در میان بگذارند.

انتهای پیام//

کلمات کلیدی
فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی

تصاویر

 -  -  -  -