سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1402/03/02 - 12:14
  • تعداد بازدید خبر : 137
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازرس‌کل استان ایلام: اعتبارات عادلانه بین جامعه هدف بهزیستی توزیع شود

بازرس کل استان ایلام خواستار توزیع عادلانه اعتبارات و‌خدمت دهی به جامعه هدف بهزیستی شد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی استان ایلام، مالک روشنی در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان و معاونین و روسای ادارات حراست، حقوقی، با اشاره به اهمیت کار بهزیستی گفت: سازمان بهزیستی با توجه به جامعه هدف آن یکی از دستگاه‌های با حساسیت بالا محسوب می‌شود و این امر هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ معنوی و عاطفی دارای اهمیت بسیار است. 

وی در خصوص توزیع اعتبارات نیز بیان کرد: در توزیع اعتبارات و خدمات دهی به این قشر همیشه خدا را ناظر بر اعمال خود ببینید و در جهت برقراری عدالت پیش بروید تا هم در این دنیا و هم در آخرت مشمول لطف و رحمت خداوند قرار بگیرید. 

بازرس‌کل استان ایلام اضافه کرد: جامعه هدف بهزیستی خاصی هستند، در خدمت‌رسانی به آنها باید دقت کنید که خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به دور از بروکراسی‌های زائد و اضافی انجام شود. سعی کنید با ابتکار، ضمن رعایت قوانین تکالیف غیر ضروری و اضافی که نتیجه‌ای جز تألم‌خاطر این عزیزان را به دنبال ندارد از سر راه آنها بردارید. 

وی اظهار کرد: به نظر بنده اگر حتی شخص مدیر مجموعه بهزیستی استان و معاونین و همکاران ایشان برای انجام بعضی امورات معلولین شخصا در منزل آنها حاضر شوند و کار آنها را بدون مراجعه شخص و خانواده ایشان انجام دهند نه تنها باعث دلگرمی مردم به نظام می‌شود بلکه از اقدامات شاخص و خداپسندانه این مجموعه است.  

روشنی در خصوص نظارت بر مراکز نگهداری نیز گفت: برای آگاهی از مشکلات باید به صورت سرزده از این مراکز سرکشی کرد تا بتوان مشکلات و کمبودهای آن را احصاء و در خصوص رفع آنها اقدام کرد. 

مدیرکل بهزیستی استان نیز در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت بهزیستی استان ارائه داد.

 

کلمات کلیدی
فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی

تصاویر

 -