سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1401/05/12 - 09:18
  • تعداد بازدید خبر : 440
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازرسى کهگیلویه و بویراحمد پیگیر رفع مشکلات یک شرکت دانش بنیان تجهیزات پزشکی

بازرس‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد از شرکت دانش‌بنیان تجهیزات پزشکی برنا طب یاسوج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد: محمدمهدی صالحی در حاشیه این بازدید گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و بخشنامه ابلاغی رئیس سازمان بازرسی کل کشور به صورت ویژه مشکلات شرکت‌های دانش بنیان را رصد می‌کنیم و تمام تلاش خود را بکار می‌بریم تا در راستای وظایف قانونی خود مشکلات آنها را به حداقل برسانیم.

وی اظهار کرد: شرکت تجهیزات پزشکی برنا طب 2 نوع دستگاه به نام رگیاب نوزاد و فتوتراپی (جهت زردی نوزاد تازه متولد شده) طراحی کرده که در این راستا با مشکلاتی از جمله نبود فضای فیزیکی مناسب و عدم همکاری دستگاه‌های متولی برای بازاریابی و معرفی این دستگاه‌ها به بازارهای هدف مواجه است.

بازرس‌کل استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در تلاشیم با برگزاری جلسه کارگروه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مشکلات این شرکت را مطرح کرده تا نسبت به حل مشکل اقدامات لازم انجام پذیرد.

بر پایه این خبر؛ بازرس‌کل استان به همراه معاون نظارت و بازرسی با حضور در پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد از شرکت دانش بنیان تجهیزات پزشکی برنا طب یاسوج بازدید کردند و از نزدیک در جریان مشکلات این شرکت قرار گرفتند.

انتهای پیام//

کلمات کلیدی
فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی