• تاریخ انتشار : 1400/06/13 - 10:22
  • تعداد بازدید خبر : 332
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید بازرس‌کل استان چهارمحال و بختیاری از پایگاه واکسیناسیون شهید رجب‌پور شهرکرد

بازرس‌کل استان چهارمحال و بختیاری از روند واکسیناسیون گروه‌های جمعیتی در پایگاه واکسیناسیون شهید رجب‌پور شهرکرد بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان چهارمحال و بختیاری، علی احمدی بازرس کل استان، با اهدای شاخه گل به دست اندکاران ضمن تشکر از زحمات تیم‌های واکسیناسیون و مسئولین ذی‌ربط مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد، به لزوم برنامه‌ریزی لازم برای نوبت‌دهی واکسیناسیون به‌منظور جلوگیری از نارضایتی گروه‌های هدف و پیشگیری از ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون تأکید کرد.

بازرس‌کل استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به نارضایتی برخی مراجعه‌کنندگان به مراکز واکسیناسیون که بنا به دلایل مختلف ازجمله اتمام موجودی واکسن در مراکز گفت: مسئولین ذی‌ربط مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد با توجه به میزان موجودی واکسن و با استفاده از ظرفیت‌های موجود به نحو مقتضی اطلاع‌رسانی‌های لازم را در خصوص تاریخ و زمان انجام واکسیناسیون گروه‌های هدف در دستور کار قرار دهند.

احمدی همچنین در خصوص رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی در مراکز مختلف واکسیناسیون در جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تاکید کرد.

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی

تصاویر

 -  -