سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1402/03/03 - 17:04
  • تعداد بازدید خبر : 282
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در جریان سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به استان سمنان؛

معاون تولیدی سازمان بازرسی از چهار واحد تولیدی بازدید کرد/ اسدیان: مشکلات ارجاع شده به سازمان بازرسی تا رسیدن به نتیجه مشخص پیگیری می‌شود

اسدیان در بازدید از برخی واحدهای تولیدی استان سمنان، با اشاره به پیگیری‌های سازمان بازرسی کل کشور برای حل مشکلات تولیدکنندگان، گفت: تمام معضلات و مشکلات ارجاع شده به سازمان، در صورت نبود ایرادات قانونی، تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در جریان سفر دکتر خدائیان رئیس سازمان بازرسی کل کشور به استان سمنان، دکتر احمد اسدیان معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی این سازمان، از شرکت دارویی رویان دارو، سنگ کاران نوین، شرکت آریا کنف برد و شرکت کاشی هفت آسمان واقع در شهرک صنعتی این استان، بازدید به عمل آورد.

در راستای این بازدید، مشکلات پیش‌روی تولیدکنندگان از سوی معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور، مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، اسدیان در نشست با برخی مدیران تولیدی شهرک صنعتی سمنان، ضمن استماع مشکلات آنها، بر این امر تاکید کرد که وظیفه ما حمایت از تولید است چراکه معتقدیم این کشور، نیاز به تولید دارد و همه معضلات اعم از بیکاری و معیشت وابسته به این مهم است.

وی با اشاره به پیگیری‌های سازمان بازرسی کل کشور برای حل مشکلات تولیدکنندگان، گفت: تمام معضلات و مشکلات ارجاع شده به سازمان، در صورت نبود ایرادات قانونی، تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور به قوانین حمایتی موجود در حوزه تولید اشاره کرد و افزود: قوانین زیادی برای حمایت از تولید وجود دارد که بدون شک معضلات پیش روی تولیدکنندگان را در قالب این قوانین پیگیری خواهیم کرد.

 

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی