سرخط خبرها
  • تاریخ انتشار : 1402/03/03 - 17:22
  • تعداد بازدید خبر : 156
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون فرهنگی سازمان بازرسی کل کشور از ساختمان در حال احداث آموزش و پرورش استان سمنان/ حل مشکلات این مرکز از مسئولان وزارتخانه‌های مسکن و راه و سازمان نوسازی مدارس پیگیری شد

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور که به همراه رئیس سازمان بازرسی به استان سمنان سفر کرده عصر امروز از پروژه معطل مانده ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور دکتر مسعودی اصل معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور در بازدید از پروژه تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان از نزدیک در جریان مشکلات این مرکز در حال احداث قرار گرفت.

همچنین در حاشیه این بازدید طی نشستی با حضور مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان و مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان مشکلات احداث این ساختمان که حدود ۸۰ درصد پیشرفت عمرانی داشته است، بحث و بررسی شد.

دکتر مسعودی در این جلسه برای حل مشکل بودجه پروژه تکمیل ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با مسئولان وزارت مسکن و راه و شهرسازی به عنوان دستگاه مسئول ساخت ساختمان وزارتخانه ها و سازمان نوسازی مدارس تماس گرفت و قرار شد درخواستی از سوی   آموزش و پرورش استان مطرح و در دستور کار سازمان بازرسی کل کشور قرار گیرد.

همچنین معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور از ساختمان قدیمی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان بازدید کرد و طی نشستی با حضور مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان سمنان، مشکلات آموزشی این استان بررسی شد.

دکتر مسعودی در این نشست با بیان اینکه "سازمان بازرسی بر اساس قانون اساسی دنبال حاکمیت قانون و حسن جریان امور است" تصریح کرد: سازمان بازرسی کل کشور تلاش دارد به عنوان یار دوازدهم کنار دستگاه اجرایی باشد.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش رکن اساسی توسعه در جامعه است. بنابراین مهمترین اندام و قلب بدنه حاکمیتی است و کوچکترین آسیب به آن متوجه به کل پیکره است.

معاون نظارت و بازرسی امور فرهنگی و اجتماعی سازمان بازرسی کل کشور در پایان خاطرنشان کرد: ما در سازمان بازرسی کل کشور به عنوان دستگاه نظارتی دنبال حل مسئله هستیم و تلاش داریم مشکلات پیش روی دستگاه اجرایی را حل کنیم.

فرزانه سادات سجادی
تهیه کننده:

فرزانه سادات سجادی