بازرسی کل استان هرمزگان
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان هرمزگان  


  چاپ        ارسال به دوست

حضور رئیس کل دادگستری هرمزگان در اداره کل بازرسی استان

حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری رییس کل دادگستری استان هرمزگان در اداره کل بازرسی استان حضور یافت و با بازرس‌کل و کارشناسان این اداره کل دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بازرسی‌کل استان هرمزگان، در این دیدار که اعضای شورای دستگاه‌های نظارتی هم حضور داشتند،ابوالفتح ابوالهادی بازرس‌کل هرمزگان به تشریح اقدامات مهم و اثرگذار اداره کل بازرسی در استان پرداخت.

در ادامه حجت‌الاسلام اکبری رییس‌کل دادگستری استان با بیان اینکه بازرسان سازمان بازرسی وظیفه مهم و خطیری را  بر عهده دارند اظهار داشت: انواع فساد اگر در جامعه و در میان کارگزاران ریشه دوانی کند و به اعماق فرو برود ریشه کن کردن این فساد زحمت زیادی دارد و همچنین خسارات بزرگی را وارد خواهد آورد که ترمیم آن نیز نیازمند صرف زمان زیادی می‌باشد.

وی گفت: با نظارت به‌موقع و ضابطه‌مند سازمان بازرسی می‌توان از بروز فساد در دستگاه‌های دولتی و به تبع آن در سطوح مختلف جامعه جلوگیری کرد که این موضوع همان نگاه پیشگیرانه است.باید این امر در جامعه احساس شود و خوشبختانه با عملکرد خوب سازمان بازرسی این موضوع در جامعه کاملاً محسوس و کارگزاران دولتی آن را درک نموده‌اند.

حجت‌الاسلام اکبری بیان داشت: سازمان بازرسی با نظارت ضابطه‌مند خود باعث ایجاد انضباط در مسایل اداری و مالی دستگاه‌ها گردیده و منجر به تحقق بخشیدن شعار سال که مقام معظم رهبری در چند سال پیش مبنی بر انضباط اقتصادی و مالی فرمودند گردیده است.  رییس‌کل دادگستری استان تصریح کرد: بازرسی با اقدام به‌موقع و عمل درست موجب شوند کارگزاران دولتی از آنچه موجب خرابی کار می‌شود اجتناب کنند و به سمت وحدت عمل و گفتار سوق داده شوند که این کار نیز عملی گردیده است.

رییس کل دادگستری استان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد خوب بازرسی استان ابراز امیدواری کرد به برکت ماه پر فضیلت رمضان خداوند مردم و مسئولین را یاری دهد که زمینه هر گونه فساد را از میان بردارند.


١١:٤٠ - شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٨٣٧    /    تعداد نمایش : ١١٩٦٣شعار سال 97
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است