بازرسی کل استان خراسان رضوی
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان خراسان رضوی  


  چاپ        ارسال به دوست

خراسان رضوی

حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور در بازرسی‌کل خراسان‌رضوی

با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور در بازرسی کل خراسان‌رضوی، حجت‌الاسلام درویشیان بازرس‌کل این استان گزارشی از عملکرد منطقه 2 سازمان و بازرسی کل خراسان رضوی ارائه نمود.

دراین جلسه دادستان کل کشور مطالبی را در ارتباط با سازمان و نحوه اعمال نظارت و بازرسی مطرح نمود. وی تنها راه تحقق عدالت را عمل دقیق به قانون دانست که می‌بایست تمامی قوانین اعم از اسناد بالادستی تا قوانین و مقررات جزئی را بدون استثناء رعایت نمود.

 حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در بخش دیگری از سخنانش خودکنترلی را بهترین و کارآمدترین نوع نظارت قلمداد کرد و در عین حال بر لزوم برخورد قاطع و جدی با تخلفات و آسیب‌شناسی و آسیب‌زدایی از عرصه‌های مستعد بروز فساد تأکید نمود.

 وی تمام حوزه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی را نیز مانند مرزهای جغرافیایی نیازمند حفاظت و مرزبانی قلمداد نمود.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی همچنین با اشاره به اینکه فسادهایی که طی20 سال اخیر با آن مواجه بوده‌ایم دارای منشاء و روش مشابه‌ای بوده‌اند و فقط افراد و مبالغ آنها متفاوت بوده است؛ بر لزوم شناسایی و مسدود نمودن آن مجاری و فرآیندهایی که منجر به بروز فساد می‌شوند تأکید نمود.

گفتنی است در پایان با اهداء تقدیرنامه‌ توسط دادستان کل کشور از زحمات و تلاشهای سه تن از کارکنان بازرسی‌کل خراسان رضوی قدردانی به عمل آمد.


١١:٤٤ - دوشنبه ٢٧ مهر ١٣٩٤    /    شماره : ١٣٨٨    /    تعداد نمایش : ١٣١٤١شعار سال 97
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است