بازرسی کل استان لرستان
صفحه اصلي > اخبار > بازرسی کل استان لرستان  


  چاپ        ارسال به دوست

ديدار بازرس‌کل استان لرستان با نماينده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه خرم‌آباد

بازرس‌کل استان لرستان با حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرعمادی نماينده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه خرم‌آباد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومي بازرسی‌کل لرستان، اشرف بازرس‌کل لرستان در این دیدار به بیان نقش و ضرورت بازرسی و نظارت پرداخت و تأکید کرد: سازمان بازرسی‌کل کشور در بحث نظارت و بازرسي بر دو نکته کلیدی «نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین» توجه ویژه داشته و اصول مهمی مانند کلان نگري، جامع‌نگری و صيانت از مديران به‌عنوان سرمایه‌های مديريتي نظام را مدنظر خواهد داد.

بازرس‌کل لرستان گفت: قانون مداري و مبارزه با فساد دو اولويت مهمي است كه سازمان بازرسي و ازجمله بازرسی‌کل استان لرستان آن را در سرلوحه كارهاي خود قرار داده است.

در ادامه این جلسه آیت‌الله میرعمادی نماينده ولی‌فقیه و امام‌جمعه شهر خرم‌آباد انتصاب محمدرضا اشرف بازرس‌کل لرستان را تبریک گفت و برای وی و مجموعه بازرسی استان آرزوی توفیق نمود.

وی ضمن بیان اهمیت فراوان نظارت و بازرسی، موضوع نظارت را پیش‌نیاز امر بازرسی دانست و بر اجرای هر دو اصل مهم به‌عنوان جایگاه قضاوت تأکید کرد.

امام‌جمعه خرم‌آباد همچنین ضمن مهم دانستن اصل جایگاه نظارت و بازرسی، از آموزش مستمر کارگزاران دولت برای رعایت قوانین و مقررات به‌عنوان یکی از اصول اساسی سالم‌سازی و مبارزه با فساد نام برد.

 


١٣:١٤ - سه شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٤    /    شماره : ١٢٣٥    /    تعداد نمایش : ٩٩٤٤شعار سال ۱۳۹۸: رونق تولید
گزارش تصویری
محتويات مرتبط
سخن روز
مقام معظم رهبری: توقع من اجرای تصمیمات قاطع، عملی و بدون ملاحظه در مبارزه با فساد است